Contabil (Orhei)

SRL MAESTRO-NUT №3239443, 22.08.2019
Город: Оргеев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: 4000-8000 MDL
График работы: Полный рабочий день
Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de Contabil (Chisinau si Orhei)
Responsabilitati :
• Capacitatea de a interpreta contabile de gestionare a informațiilor pentru regizor.
• Înțelegerea semnificației contului și de circulație administrative principiile de prelucrare a informațiilor în cadrul întreprinderii.

Cerinţe faţă de candidaţi:
• Studii superioare în economie.
• Experiența cu software de contabilitate
• Vârsta 30 - 50 de ani
• Experiența într-o poziție similară, timp de cel puțin 3 ani (departamentele de planificare sunt binevenite)
• Dezvoltarea de cunoștințe și abilități de planuri de afaceri, planuri financiare, proiecte.
Conditii :
• Salariu stabil
• Posibilitatea de dezvoltare si crestere in cariera
• Colectiv tinar si prietenos

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa : hr@maestro-nut.com, , indicând pozitia pentru care aplică / sau sa ne contactati 079922333 * 022-212066
Телефон: 079922333, 022-212066
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть