Consultant în magazin agricol

Agrodor - Succes SRL №8542685, 09.10.2019
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: De la 5000 MDL
Grafic de munca: Full-time
Compania „AGRODOR” propune un post de muncă respectabil și cu perspectivă pentru o persoană energică, pozitivă și orientată spre rezultat - CONSULTANT în magazinul nostru agricol, care se află pe traseul Chșinău-Ungheni în apropierea localității Cojușna.

În compania noastră veți beneficia de:

angajare oficială și remunerare după rezultat
dezvoltare profesională continuă
lucru interesant, care contribuie la dezvoltarea agriculturii în țara noastră
susținearea ideilor inovatoare

Atribuțiile angajatului:

veți activa în magazin agricol și veți consulta clienții
veți menține ordinea în magazin
veți contribui la dezvoltarea portofoliului de mărfuri
veți fi receptiv și atent la necesitățile clienților

Vă așteptăm în echipa noastră dinamică și prietenoasă dacă:

sunteti comunicabil (ă) și Vă place să lucrați cu oamenii
vorbiți fluent limba româna și rusa
cunoașteți „cu ce respiră” plantele sau aveți experiența în comercializarea pieselor pentru irigare / articolelor sanitare
sunteți gata să studiați produse și tehnologii noi din domeniul agricol

Persoanele interesate și care corespund cerințelor de mai sus, sunt rugate să transmită CV-ul cu indicarea funcției pentru care candidează la adresa: agrodor.succes@gmail.com

Dacă doriți să aflați mai multe despre noi accesați www.agrodor.md
Vrem să vă atenţionăm că sediul „Agrodor” se află 14 km de Chișinău, pe traseul Chişinău-Străşeni. E-mail:
agrodor.succes@gmail.com
НазадВперед
Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indica Nume si Prenume

Creeaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV
Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide