Director Centru Medical (subdiviziunea Bălți)

Imunotehnomed №8081552, 18.06.2019
Oras: Balti
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
Responsabilități:
- Monitorizează şi analizează piaţa serviciilor medicale prestate în regiune şi identifică tendinţele de dezvoltare ale Centrului Medical;
- Organizează, conduce și verifică activitatea Centrului Medical, în conformitate cu legislația în domeniul sănătății și interesele Companiei;
- Stabilește obiectivele de dezvoltare și asigură îndeplinirea acestora;
- Asigură respectarea normelor de etică profesională si deontologie medicală la nivelul Centrului;
- Stabileşte posibile căi de colaborare, negociază condiţiile, perfectează şi semnează contracte de prestare a serviciilor medicale;
- Este responsabil de onorarea în termen şi în conformitate cu dispoziţiile legale ale obligaţiilor contractuale;
- Participă la întocmirea bugetului Centrului Medical și monitorizează îndeplinirea și respectarea acestuia;
- Este responsabil de atingerea indicatorilor de performanță financiari si operationali.
Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare;
- Experiență managerială de conducere a unei întreprinderi;
- Abilități analitice dezvoltate, de negociere, vînzare și promovare;
- Cunoștințe bune în domeniile finanțe și control;
- Cunoașterea pieței serviciilor medicale și a cadrului legislativ;
- Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă;
- Permis de conducere cat.B.
Beneficii:
- 50% reducere la toate serviciile companiei;
- Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
- Lucrul într-o echipă de profesionişti;
- Mediu activ şi dinamic;
- Salariul atvantajos;
- Loc de munca confortabil;
- Grafic de munca: standard (luni-vineri).

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md
resurse.umane@imunotehnomed.md
НазадВперед
Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indica Nume si Prenume

Creeaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV
Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide