SMM Manager

Cadourionline.md №8963931, 10.02.2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>

VĂ PROPUNEM:

Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Miron Costin 15/1 (în centrul sectorului Râșcani)
Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
Cafea naturală din contul companiei;
Livrarea prânzului la birou;
Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
Achitarea salariului la timp;
Angajare oficială/ Pachet social.
Crestere salariala periodica, in dependenta de rezultate

CERINTE:

Cunoştinţe în gestionarea platformelor sociale;
Experiență de lucru;
Studii superioare (preferabil in marketing);
Cunoașterea limbilor română, rusă (avantaj constituie limba engleza);
Cunoștințe PC: MS Office (MS PowerPoint), Internet, cunoașterea programelor de design – constituie avantaj;
Aptitudini organizatorice, munca în echipă;

RESPONSABILITATI:

Planificarea şi implimentarea proiectelor legate de activitatea companiei pe platformele online;
Crearea mesajelor de conţinut pentru eventuala lor plasare pe platformele online;
Evaluarea eficientei proiectelor online lansate;
Analiza si evaluarea activitatii concurentii in mediul online;
Participarea la dezvoltarea proiectelor de marketing lansate de companie;
Experienta de la 1 an.

Expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md
În subiectul scrisorii specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați
Daca aveti intrebari, adresativa la nr. de telefon 060908708 E-mail:
job@cadourionline.md
Телефон: 060908708
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть