Manager vînzări - agronom (sudul Moldovei)

Dad Human Capital №8744360, 29.11.2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Rolul postului:
Comercializarea produselor chimice din domeniul agricol și achiziționarea de produse cerialiere.

Responsabilități:
* Promovarea produselor companiei și asigurarea închiderii vînzării;
* Cunoașterea producătorilor agricoli și a concurenței din Regiunea alocată;
* Dezvoltarea parteneriatelor de business cu fermierii din zona alocată (clienți existenți și clienți noi);
* Planificarea vizitelor la clienți și oferirea consultanței clienților;
* Negocierea și încheierea contractelor de vînzare-cumpărare cu clienții;
* Obținerea garanțiilor de la clienți și urmărirea respecării termenelor de plată de către aceștia;
* Participarea la evenimentele de business/marketing din domeniu.

Cerințe:
* Studii în domeniul de agricultură;
* Experiență în domeniu;
* Capacitate de asumare a responsabilității și de luare a deciziilor;
* Orientare către client, abilități foarte bune de comunicare și relaționare;
* Tehnici de negociere și vînzare;
* Buna cunoaștere a limbii române și ruse;
* Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
* Permis de conducere categoria B;
* Posedarea automobilului constituie un avantaj.

Oferim:
* Salariu motivant (fix + % din vînzări);
* Libertate în organizarea lucrului;
* Muncă interesantă și dezvoltare permanentă;
* Lucrezi de unde vrei!
*Te ajutăm să cîștigi cît vrei!

Dacă ești pasionat de agricultură și ai studii în domeniu, așteptăm CV-ul Tău la adresa hr@dad.md E-mail: hr@dad.md
Telefon: 069995545
Телефон: 069995545
E-mail: hr@dad.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть