Farmacist / Laborant Farmacist (Chișinău/ Orhei/ Grătiești/ Măgdăcești/ Peresecina)

Felicia - reteaua de farmacii №8061982, 12.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal. Aplica!

OFERIM:

Salariu motivant achitat la timp;
Pachet social complet;
Instruire si treninguri asigurate.
Posibilitate de creştere profesională;
Pachet atractiv de beneficii.

CERINTE:

studii: farmacist, laborant-farmacist;
experienţa va constitui un avantaj;
cunoaşterea obligatorie a limbilor: română şi rusă;
utilizator PC;
simţul responsabilităţii;
orientare către pacienti.

RESPONSABILITATI:

eliberarea medicamentelor cu prescripţia medicală;
gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
elaborarea de propuneri de achiziţii către echipa comercială;
realizează propuneri de comandă pentru achiziţionarea de produse farmaceutice şi parafarmaceutice;
oferirea asistenţei de specialitate pacienţilor care se prezintă în farmacie fără prescripţie medicală, identificând nevoile pacientului şi formulând recomandări individuale în funcţie de nevoile acestuia.

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la nr. telefon: 060516065, sau CV-ul Dvs. la adresa electronică: Silvia.Paluta@felicia.md
Vă aşteptăm cu drag!
Телефон: 060516065
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть