Specialist import / achiziții locale

Linia H2O №8056596, 11.06.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Cine suntem:
Grupul de companii „Linia H2O” cu o istorie de peste 20 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță, obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

Căutăm o persoană care are:

Studii superioare în domeniul economie, finanțe, logistică;
Experiența în domeniu constituie un avantaj (în caz că nu este experiență Vă învățăm noi);
Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (la nivel de comunicare, corespondență);
Gândire logico-matematică;
Capacitate de analiză;
Persoană activă, cu inițiativă, orientată către rezultat;
Cunoștințe de lucru în EXCEL.

Responsabilități de bază:

Comunicarea cu furnizorii interni / externi;
Evidența documentației aferente livrărilor;
Evidența stocurilor;
Monitorizarea procesului de import / achiziții locale;
Lucrul cu reclamațiile;
Întocmirea rapoartelor interne;
și altele.

Oferim:

Oficiu confortabil;
Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate;
Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat.

Dacă aveți experiență sau doriți să Vă dezvoltați în acest domeniu puteți transmite CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant.
Vă așteptăm în Echipa noastră!

*Doar persoanele selectate vor fi contactate E-mail: hr@liniah2o.md \\\\r\\\\nwww.liniah2o.md
E-mail: hr@liniah2o.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть