Compania NGM Company SRL este în căutare de un nou membru pentru echipa noastră, în funcția de

Web Designer

Responsabilitati și cerințe:

- Experiență cu Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch / Adobe XD;
- Experiență în Web & Design;
- Simț estetic dezvoltat și competențe tipografice puternice;
- Abilități de realizare a animațiilor grafice și materialelor promoționale într-un stil unic;
- Bune abilități scrise și vorbite în limba româna, engleză și rusă;
- Portofoliu personal care prezintă lucrările realizate.
- Atenție la detalii și gândire analitică;
- Abilitatea de auto-istruire;

În schimb, oferim:
- Oportunități de creștere personală și profesională
- Remunerare competitivă
- Oficiu amplasat în centrul mun. Chișinău
- Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant

Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.
Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md

E-mail: office@ngm.md
Web: www.ln.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть