Vopsitor MDF/ Furnir/ Vopsitor la patina

Compania MIRAMOB face parte din grupul de companii TANDEM, are peste 20 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 9 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Cluj-Napoca, Iași, Oradea).

Responsabilități-cheie:

  • Vopsește piesele necesare în baza standardelor stabilite și este responsabil pentru lucrul efectuat;
  • Respectă cu strictețe normelor de protecție a muncii și cele privind folosirea echipamentului de protecție și de lucru;
  • Respectă disciplina muncii, ordinea și curățenia la locul de muncă.

Candidatul de succes:

  • Are experiență de muncă în poziție similară;
  • Știe să lucreze în echipă;
  • Este maxim atent la detalii;
  • Este o persoană orientată către calitate, .

Ce oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu atractiv;
  • Programe de instruire profesională;
  • Echipament și oficiu modern;
  • Posibilitate de avansare în careră, învățînd sectoare noi.
  • Produsele companiei la preț redus și în rate.

Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm sune la numărul de tel. 060 59 7773, 079647770
Web: www.tandem.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть