Vânzători-Consultanți NANU Market or. Bălți

Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ? Compania NANU cauta constant INVINGATORI pentru echipa sa!
Compania NANU este o companie înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial.
Compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.
Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!
Îți oferim un pachet salarial în accord cu performanțele obținute în activitatea ta.

Cerințe:

  • Studii medii /de specialitate;
  • Persoană responsabilă şi orientată către client;
  • Amabilă, cu abilităţi bune de comunicare;
  • Experiența anterioară în vânzarea materialelor de construcție - constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Va oferi suport clienților în alegerea produselor;
  • Va promova produsele companiei;
  • Va consulta clienții având în vedere sortimentul, calitatea și preţul produsului;
  • Va manifesta o atitudine binevoitoare faţă de clienţii.

Beneficii:

  • Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
  • Salariu fix + bonusuri %;
  • Reduceri la toate brandurile companiei și promoții interne pentru angajați;
  • Instruire la locul de muncă;
  • Angajare oficială şi pachet social deplin.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
Telefon: 062193193

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть