„BUSINESS MARKET” SRL
(vînzări de băuturi alcoolice și produse din tutun)

Vînzător rețea de magazine „Alcomarket” Chisinau

Oferim oportunități de angajare pentru vînzători de produse alimentare.

Cerințe față de candidați:
- capacitatea de a stabili și a menține relații constructive cu clienții;
- fluență în limbile română și rusă;
- dorință și capacitate de a învăța;
- spirit de echipă;
- cunoștințe de operare PC (Word, Excel, 1C);
- experiența anterioară este binevenită.

Responsabilități:
- manifestarea unei atitudini pro-active și binevoitoare în comunicarea cu clienții;
- oferirea calitativă a informației privind gama de produse expuse spre vînzare;
- dorință de a lucra și a cîștiga bani;
- cunoștințe avansate de operare PC (MS Office, Internet, 1С).

Calități personale:
- orientare către client;
- abilități de comunicare;
- receptivitate;
- responsabilitate, conștiinciozitate.

Compania oferă:
- pachet social integral;
- salariu oficial + bonusuri în funcție de volumul vînzărilor realizate;
- program de lucru în ture.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: hr@bizmarket.md sau contactați-ne la numerele de telefon/fax: 079421979, 079701068.

Vă rugăm să specificați postul pentru care aplicați.

E-mail:  hr@bizmarket.md
Telefon:  079421979, 079701068

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть