Completator marfa 11000-13000

Compania ”ROST IMPORT” fondată în anul 2010 este unul din liderii în domeniul importului și distribuției de mărfuri industriale pentru copii. Compania ”ROST IMPORT” angajează:

Compania “ROST IMPORT” S.R.L. este o companie pozitionata pe intreg teritoriul R. Moldova in importul, producerea si distributia marfurilor industriale pentru copii.

Cerințe:

  • Studii medii;
  • Rezistență la efort fizic;
  • Amabilitate, seriozitate și responsabilitate;
  • Comportament binevoitor cu clienții și colegii;
  • Cunoașterea limbii române și ruse.

Responsabilități:

  • Aprovizionarea corectă și eficientă a rafturilor cu produse;
  • Completarea rapidă și corectă a mărfurilor conform comenzilor on-line.

Ce oferim:

  • Program de muncă stabil: Luni–Vineri, 09:00-18:00;
  • Salariu FIX, ATRACTIV si ACHITAT LA TIMP;
  • Stabilitate si posibilitate de dezvoltare personala;
  • Bonusuri lunare conform KPI-ul personal;
  • Mediu linistit si placut de lucru;
  • Colectiv tinar si plin de energie pozitiva;
  • Cursuri si traininguri de crestere profesionala achitate de catre companie;
  • Prinzuri calde si sanatoase.
P.S. Salariile indicate in anunt sunt exprimate in valori brute si sunt negociabile in dependenta de aptitudinile canditatului pentru pozitia data.

Vă așteptăm cu mare drag în echipa noastră, sa impartim bucuria copilariei impreuna!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть