Manager vanzari retail cu salariul 15000 lei | Менеджер продаж в магазине c зарплатой 15000 лей

,,Olisgrup" SRL este în căutarea unui vanzator consultant  pentru in cadrul retelei de magazine MUNCITORUL.MD

Cerințe fata de candidat:
  • Experiență de vanzări in magazine cu specific tehnic;
  • Abilități de a expune informatia caracteristica produsului și orientare către client;
  • Experienta de mercendaising;
  • Experienta similara minim de 1 an;
  • Cunostinte minime de utilizator 1C;
  • Poziţie activă, punctualitate, responsabilitate;
  • Vorbire fluentă în limbile Romana și Rusă.

Responsabilități:

  • Promovarea și vanzarea produselor companiei;
  • Consultarea clienților;
  • Procesarea comenzilor, livrarilor;
  • Responsabil de expunerea și aranjarea produselor la raft;
  • Responsabil de stocul de marfa din magazin;
  • Responsabil de perfectarea facturilor, documentelor de casa.

Beneficii:

  • Salariu motivant in dependenta de performante;
  • Posibilități de avansare in functie;
  • Colectiv prietenos;
  • Amplasarea locului de munca in proximitatea statiilor de transport;
  • Program de munca 5 zile, 2 zile de odihna.

Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.
Pentru a aplica pentru postul vacant așteptăm CV-ul pe adresa: director_vanzari@muncitorul.md.
Telefon de contact: 062008080.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть