Dacă îți place să comunici, să consulți și să ajuți clientul în găsirea soluției necesare, atunci TU ești candidatul potrivit pentru funcția de:

Vînzător - Consultant de la 8000 lei

Cerințe:

  • Studii medii/ speciale/superioare;
  • Cunoașterea domeniului electric (v-a constitui un avantaj);
  • Abilități de comunicare cu clienții, de negociere și convingere;
  • Ambițios, responsabil, inițiativă, fire dinamică și pozitivă;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Responsabilităţi:

  • Vei promova produsele electrotehnice (prize, întrerupătoare, motoare și ventilatoare, corpuri de iluminat, scule electrice și manual și multe alte produse din asortiment);
  • Consultarea clienţilor  privind sortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor;
  • Vei ajuta clientul să facă o alegere potrivită acestuia şi să stabilească o relaţie de încredere pentru colaborări frumoase;

Oferim:

  •   Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
  •   Instruire și oportunități de dezvoltare
  •    Pachet social integral și un sistem de salarizare motivant de la 8000 lei;
  •   Bon de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
                                                         e-mail: hr@volta.md
                                                  tel/fax: 022-26-77-56; 079996399
                                       Va rugam sa indicati pentru care post optati.
                                                    Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 022-26-77-56; 079996399
Site: www.volta.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть