Vânzător-consultant, Stăuceni

Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU cauta constant INVINGATORI pentru echipa sa!
Compania NANU este o companie înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial.
Compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.
Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!
Îți oferim un pachet salarial în accord cu performanțele obținute în activitatea ta.

Suntem în căutarea persoanelor ce vor consulta clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Cerințe față de candidați:
  • Persoană responsabilă şi orientată spre rezultat;
  • Amabilă, cu abilitaţi bune de comunicare;
  • Cu sau fără studii speciale;
  • Experienţa de muncă în vânzarea materialelor de construcţie (în special articole electrice, amestecuri uscate și vopseli, instrumente, articole sanitare și accesorii) - constituie un avantaj.
Responsabilități:
  • Oferă suport clienţilor în alegerea produselor necesare;
  • Consultă clienţii privind sortimentul, calitatea şi preţurile la produse;
  • Promovează produsele companiei;
  • Urmăreşte corectitudinea expunerii mărfii şi a preţurilor la raft;
  • Creează condiţii optime pentru deservirea calitativă a clienţilor.
Beneficii:
  • Compania oferă Salariu și alte bonusuri lunare % de la 8000 - 15000 lei,
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Instruire şi Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.
Locul de muncă: comuna Stauceni, str. Alexei Mateevici 76.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Tel.: 069 895 475 / 062 193 193

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
Telefon: 069 895 475 / 062 193 193

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть