Vânzători secția gastronomie (Botanica) | Продавец в отдел гастронома (Ботаника)

Magazinul "Jardi" angajează:

 Cerințe:
  • experiența (constituie un avantaj);
  • responsabilitate, spirit de disciplină;
  • capacitate de a lucra în echipă și capacitate de învățare rapidă;
  • comunicabilitate, energie;
  • candidatul trebuie să dețină fișa medical sanitară activă.

Responsabilități:

  • deservirea clienţilor - amabil, calitativ şi rapid;
  • oferirea consultaţiilor clienţilor;
  • menţinerea igienei a spaţiului de lucru;
  • efectuarea controlului zilnic (calitatea, aspectul şi termenii de valabilitate a produselor expuse în zona comercială);

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant;
  • Grafic de lucru pe ture (3 zile peste 3 sau 2 zile peste 2);
  • Creștere profesională.

Dacă te interesează oferta noastră, trimite un CV pe e-mail: hr.jardi@mail.ru.
Telefon: 079 112 172 sau 079 065 777

Требования:
  • опыт работы (является преимуществом);
  • ответственность, дисциплинированность;
  • умение работать в команде и способность быстро обучаться;
  • общительность, энергичность;
  • кандидат должен иметь действующую медицинскую книжку.
Обязанности:
  • обслуживание клиентов - доброе, качественное и быстрое;
  • предоставление консультаций клиентам;
  • поддержание гигиены рабочего пространства;
  • проведение ежедневного контроля (качество, внешний вид и сроки годности продукции, выставленной в торговой зоне);
Мы предлагаем:
  • Официальное трудоустройство;
  • Достойную заработную плату;
  • Сменный график работы (3/3 или 2/2);
  • Профессиональный рост.
Если Вас заинтересовало наше предложение, отправьте резюме на электронную почту: hr.jardi@mail.ru.
Телефон: 079 112 172 или 079 065 777.

079112172 / 079065777
E-mail: hr.jardi@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV