Vânzător la Complexul Turistic Chateau Purcari

Beneficii:

  • Perspectivă de creștere salarială;
  • Sistem de bonusare;
  • Transport;
  • Cazare;
  • Alimentație de 3 ori pe zi;
  • Prețuri preferențiale la produsele companiei

Responsabilități:

  • Este disponibil pentru a recepționa marfa de la producere;
  • Modifică tarifele produselor, după aprobarea Departamentului Turism , Directorul CTP;
  • Gestionează promoțiile, evenimentele actuale și viitoare ale CTP;
  • Crește veniturile magazinului,
  • Finalizează închiderea schimbului livrând copia documentelor corespunzătoare către persoana responsabila de la contabilitate,facturi,bonuri, etc.
  • Comunică eficient cu oaspeții, colegii și superiorii în orice situație, incluzând situațiile dificile.
  • Este apt să utilizeze eficient echipamentele cheie: aparatul de casa, softul de front desk și alte echipamente;
  • Revendică calitatea serviciilor oferite

Educație și experiență:

  • Fluență în limbile engleză, română și rusă (scris și verbal);
  • Cunoșterea 1C, Excel,Triobar;
  • Autocontrol,  stăpânire de sine, prezență fizică și intelectuală plăcută;

Important!!! Locul de muncă este la Chateau Purcari, r. Ștefan-Vodă, s. Purcari. Activitatea se realizează doar 4 zile în săptămână(De joi până duminică)
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, expediază CV-ul la adresa hr@purcari.md

hr@purcari.md

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через