Angajăm:

User Acquisition Manager

Echipa Midnight Works este în căutarea unui coleg responsabil de analizarea și evaluarea campaniilor de promovare pentru prognozarea și îmbunătățirea rezultatelor companiei.

Responsabilități de bază:
• Crearea strategiilor si campaniilor de User Acquisition Globale;
• Analizarea, optimizarea și raportarea performanței campaniilor de promovare și operațiunilor de User Acquisition;
• Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii și raportarea rezultatelor;
• Analizarea contentului campaniilor de promovare.

Abilitați necesare:
• Abilitati puternice în analitică;
• Abilitati bune de comunicare și lucru în echipă;
• Abilitatea de a compila, analiza și de a lucra cu seturi mari de date;
• Experienta cu platforme de Marketing Facebook, AdWords, Mobile AdNetworks, etc.;
• Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme de promovare, strategii.

Beneficii:
• Salariu atractiv;
• Angajare oficială, pachet social;
• Grafic de munca Luni-Vineri, 9.00-18.00;
• Mediu de lucru prietenos și echipă open-minded;
• Formare profesională și suport continuu.

Candidații interesați sunt rugați să-și trimită CV-ul la adresa hr@midnight.works   indicînd poziția care dorește să o ocupe în cadrul echipei noastre.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть