Traineri – Testare Software (QA)

Step IT Academy Moldova angajează:

Compania: STEP IT Academy Moldova, https://itstep.md/
Persoană de contact: Ion Ilco, Larisa Rusu
Număr de contact: 0231-85-841
Oraș: Bălți
Tipul locului de muncă: Part-time, contract
Cerințe: Experiența de muncă de la 2 ani

DESCRIEREA POZIȚIEI VACANTE
Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea lecțiilor într-un format individual în conformitate cu curriculumul STEP IT Academy Moldova existent.

Cerințe față de candidați:

  • Abilități de comunicare; Limbi: Română, Rusă;
  • Experiență practică in domeniul corespunzător;
  • Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice;
  • Experienţa în predare va constitui un avantaj.

Cunoștințe și experiență:

  • Testarea software (QA):

- Testare manuală
- Teoria bazelor de date
- Bazele programării (Java)
- Testare automatizată

Ce oferim:

  • Program de lucru part-time; (posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate)
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
  • Munca într-un mediu profesional și dinamic;
  • Colectiv prietenos;
  • Salariu atractiv;
  • Angajarea oficială.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail infomd@itstep.org, cu mențiunea în subiectul mesajului „ Traineri Testare Software (QA)”.

E-mail: infomd@itstep.org
Telefon: 0231-85-841
Site: http://itstep.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть