„Zentrum Apartaments” este primul hotel de tip apartament în Republica Moldova situat chiar în inima capitalei, cu o abordare arhitecturală și stilistică unică, dar și modernă. „Zentrum Apartaments” tinde să se bazeze pe o echipă tînără și dinamică, din care ați putea face parte și Dvs.

Top manager hotel

OFERIM:
- loc de muncă stabil în cadrul unei companii stabile
- pachet social integral
- instruire în vederea dezvoltării competențelor profesionale
- remunerare regulată

RESPONSABILITĂȚI:
- participarea la elaborarea și implementarea conceptului hotelului
- planificarea activității hotelului
- organizarea și asigurarea activității eficiente a hotelului
- încheierea contractelor pe termen lung
- controlul respectării regulilor de cazare și exploatare a camerelor
- controlul calității servirii clienților
- coordonarea activității personalului hotelului
- realizarea decontărilor reciproce cu clienții și întocmirea dărilor de seamă
- rezolvarea conflictelor și a situațiilor neprevăzute
- soluționarea problemelor administrative și organizatorice curente legate de cazarea clienților.

CERINȚE:
- experiență în domeniul hotelier (de cel puțin 1 an)
- experiența în posturi de conducere este binevenită
- experiența în recepție este binevenită
- studii medii de specialitate sau superioare de profil
- cunoașterea limbilor română, rusă și engleză (cunoașterea unei alte limbi străine este binevenită)
- cunoștințe avansate de operare PC
- capacități de exprimare corectă orală și scrisă
- abilități de comunicare bine dezvoltate
- un nivel înalt de rezistență la stres
- capacitate de a lucra cu documentele
- punctualitate, amabilitate, spirit de observație

Dacă sunteți interesat de oferta noastră, rugăm să expediați CV-ul specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați la adresa electronică: hr@zentrum.md

E-mail: hr@zentrum.md
Site: www.zentrum.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть