ROGOB te provoacă la un nou job!

Tehnolog

Rogob este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de Tehnolog.

responsabilităţile tale:

  • Gestionarea  întreg ciclului de producţie;
  • Elaborarea reţetelor pentru produsele din carne;
  • Asigurarea aplicării reţetelor, respectarea modului de preparare şi participarea la procesul tehnologic;
  • Supravegherea produselor la toate etapele de fabricație;
  • Dezvoltarea produselor noi  din categoria mezeluri şi optimizarea produselor existente în portofoliu actual;
  • Monitorizarea parametrilor  calitativi ale produselor finite;
  • Elaborează proceduri şi instructiuni de lucru;
  • Participă la procesul de instruire a oamenilor legat de bunele practici de lucru în industria alimentară;
  • Propune soluţii de optimizare a pierderilor.

ce așteptăm:

  • Studii superioare în domeniul industriei alimentare (carne şi produse din carne);
  • Experienţă în domeniul procesării cărnii;
  • Experienţă în coordonarea procesului tehnologic;
  • Abilităţi de comunicare, responsabilitate, spirit de echipă.

ce oferim:

  • Carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • Pachet salarial și social stimulativ;
  • Traininguri la locul de muncă;
  • Echipă prietenoasă;
  • Mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md   și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Expediază-ne CV-ul la adresa: hr@rogob.md  cu specificarea denumirii postului sau contactează-ne la 060 685 551.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть