Slavena MEGAMARKET
angajează pe termen îndelungat:

Tehnolog (Ungheni)

Anunțăm concurs pentru ocuparea postului vacant de tehnolog pe patru domenii (produse de panificație, produse de patiserie, produse culinare și produse din carne) la noul megamarket care urmează să apară în curînd la Ungheni.

Responsabilități principale:
- controlul respectării regulilor și normelor sanitare și a procesului tehnologic de producție;
- controlul calității materiilor prime livrate și a produselor finite;
- dezvoltarea de produse noi și organizarea producției în flux a acestora;
- elaborarea fișelor tehnologice, a instrucțiunilor, calcularea rețetelor;
- instruirea personalului încadrat în activitatea de producție.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare în domeniul industriei alimentare;
- experiență de cel puțin 3 ani în domeniul producției alimentare;
- cunoașterea tuturor proceselor tehnologice de producție;
- cunoașterea cerințelor față de calitatea materiilor prime, semifabricatelor și produselor finite;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- bune cunoștințe de operare PC (1C, Microsoft Office).

Oferim:
- posibilitatea de a activa în cadrul unei companii stabile și prospere;
- salariu motivant;
- oportunități de instruire și dezvoltare profesională;
- condiții de muncă moderne și confortabile.

Sunteți pregătit să faceți față provocării?

Expediați CV-ul la adresa electronică: HR-Ungheni@slavena.md  cu specificarea postului pentru care aplicați. Pentru mai multe detalii contactați-ne la numărul de telefon: 060135551 (Lilia).

E-mail: HR-Ungheni@slavena.md
Telefon: 060135551

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Технолог

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Tehnolog

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть