Star Kebab iti da posibilitatea sa fii mai aproape de visurile tale. Fii parte a renumitului brand autohton.

Tehnician

Beneficii:
- Lucru într-o echipă ambițioasă și cu scopuri comune;
- Alimentație asigurată de către companie;
- Traininguri de dezvoltare personală și profesională;

Cerințe:
- Studii superioare de specialitate;
- Experiența în domeniu min. 2 ani este obligatorie;
- Cunostinte în domeniile: electricitate, canalizare, construcții
- Cunoașterea limbii romane si ruse;

Responsabilități:
- Instalări, evaluări tehnice;
- Verificări periodice, interveții de corecționare a utilajului instalat.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică hr@starkebab.md  sau să ne contacteze la următoarele numere de telefon: 060669769

E-mail: hr@starkebab.md
Telefon: 060669769

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть