Mateco angajează:

Tehnician Service

Esti pasionat de domeniul tehnic si esti talentat la repararea utilajelelor/echipamentelor?
Esti un adevarat profesionist si lucrezi la cele mai inalte standarde? Esti atent la detalii?
Ai un mod de lucru bine structurat si pui accent pe eficienta?
Iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?
Vino in echipa noastra!

Responsabilitati:

  • efectueaza operatii de reparare, revizie si intretinere a utilajelor din flota companiei: nacele, stivuitoare, compresoare, generatoare, pompe, macarale.
  • efectueaza diagnoza si constata defectiunea utilajului
  • stabileste necesarul de piese si consumabile
  • remediaza defectiunile utilajului
  • se asigura de buna functionare a utilajului/echipamentului
  • participa la pregatirea si verificarea utilajelor la livrare si receptie

Profilul candidatului:

  • studii tehnice medii sau superioare
  • cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica
  • citirea si insusirea unei scheme electrice si hidraulice (sa stie simbolurile din schema)
  • experiență pe un post similar constituie un avantaj
  • disponibilitate deplasari
  • permis de conducere categoria B, C
  • spirit practic și organizat.
  • atent la detalii, meticulous si efficient
  • cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj Beneficii:
  • mediu de lucru flexibil si modern
  • pachet social
  • programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala
  • acces la tehnologii de ultima generatie
  • companie recunoscuta la nivel international

SALARIU: 450 EURO NET

Detalii pe : 079999077

Persoana de contact: Sergiu
E-mail: sgurau@mymateco.md
Telefon: 079999077

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через