Suntem o companie internationala cu peste 15 ani de experienta in asamblarea si verificarea calitatii produselor din industria automotive, electronic si microelectronica.

Noi te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti:

Tehnician productie – automotive

Profilul candidatului:

  • Studii medii tehnice;
  • Experienta in industrie de minim 1 an constituie un avantaj;
  • Organizat, metodic si orientat pe detalii;
  • Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
  • Disponibilitate si flexibilitate;
  • Utilizare PC , MS Office si soft-uri.

Responsabilitati de baza:

  • Participa la analiza reclamatiile de client si implimentarea masurilor corective/preventive.
  • Verifica existenţa resurselor tehnice (masini, dispozitive) necesare si intocmirea
  • demersurilor necesare.
  • Implimentarea/actualizarea layout-uri in productie .
  • Implimentarea panoului info cu mostrele echipamentelor si uneltelor de lucru.
  • Validarea proceselor de lucru dupa interventiile mecanicului.
  • Gestionarea centralizatorelor din departament.
  • Crearea/ Modificarea si difuzarea formularelor din dep.Tehnic si Productie.
  • Instruirea operatorilor conform instructiuniilor parametrilor de proces.
  • Gestionarea si intretinerea schimbarii solutiei conform instructiunii.

Noi Oferim:
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de succes;
- Loc de munca stabil pe o perioada nedeterminata;
- Oportunitati de formare si instruire atractive;
- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;

Cum Aplici
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul cu specificarea pozitiei la următoarea adresa de e-mail: hr@qualityhub.ro
Sau sa sune la numarul de telefon: 079999479

E-mail: hr@qualityhub.ro
Telefon: 079999479

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть