Targetolog | Smm

Compania MolTrend invită în echipa sa un targetolog! Căutăm un specialist pregătit să gestioneze campaniile publicitare, să optimizeze bugetele și să atingă cea mai mare conversie.

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de publicitate direcționată.
  • Configurarea și optimizarea campaniilor publicitare pe rețelele de socializare și în motoarele de căutare.
  • Analiza eficacității campaniilor publicitare și formularea recomandărilor pentru îmbunătățire.
Cerințe:
  • Capacitatea de a lucra cu sistemele publicitare (Facebook Ads, Google Ads etc.)
  • Gândire analitică și dorința continuă de auto-dezvoltare
Condiții:
  • Birou în sectorul Botanica.
  • Salariu competitiv și bonusuri.
  • Oportunități de creștere profesională și dezvoltare.
  • Colectiv prietenos și condiții de muncă confortabile.
Alăturați-vă echipei noastre și deveniți parte a unui proiect de succes! Trimiteți-vă CV-ul la: yolomytarget@gmail.com sau sunati: 079 090 662.

yolomytarget@gmail.com
079 090 662

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть