Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

System Administrator

Responsabilități:

  • Responsabil de monitorizarea, instalarea, actualizarea, configurarea și repararea infrastructurii IT
  • Identificarea problemelor / erorilor, înțelegerea / investigarea și analizarea lor, furnizarea de metode și soluții pentru diverse probleme.
  • Administrarea PBX și rezolvarea problemelor. Configurarea și întreținerea consolei și softphone-urilor.
  • Administrarea utilizatorilor AD
  • Primul suport pentru probleme IT
  • Păstrarea documentației privind produsele hardware și software ale companiei.

Ce oferă compania:

  • Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii
  • Salariu competitiv
  • Posibilități de creștere și dezvoltare profesională într-o echipă tînără și dinamică
  • Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale
  • Tichete de masă, asigurare medicală facultativă
  • Bonus anual în dependență de performanța individuală

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: ba40@search4staff.com
Telefon de contact: 062101257
În CV indicați codul postului vacant: CAI

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

E-mail: ba40@search4staff.com
Telefon: 062101257

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть