System Administrator Associate

Din 1827 și până azi, Purcari rămâne fidel tradiției de producere și este unul dintre cei mai mari exportatori de vinuri din Moldova, cu 4 branduri în portofoliu: Purcari, Bostavan, Crama Ceptura și Bardar. Vinurile noastre intră în Top cele mai bune vinuri ale lumii și se livrează la 3 case regale. Purcari nu înseamnă doar medalii. Purcari înseamnă tradiție și valori care nu se schimbă după vremuri.

Beneficii:
• Dezvoltare într-o companie cu renume internațional
• Salariu competitiv + sistem de bonusare
• Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
• Instruire, traininguri și implicare din partea echipei
• Prețuri speciale la produsele companiei
• Telefonie mobilă corporativă
• Oferirea tichetelor de masă și fructe proaspete o dată pe săptămână

Responsabilități:
• Trasarea, conectarea și administrarea echipamentelor de rețea
• Instalarea, configurarea și mentenanța sistemelor de operare Windows 10, Windows Server 2016, Unix

Cerințe:
• Studii în domeniul IT
• Cunoștințe – AD, DNS, DHCP, NPS Ipv4, Ipv6
• Certificare Mikrotik, Cisco
• Cunostințe MS SQL data base, WMware, Hyper-V
• Fluență în limbile română și rusă

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.

Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через