Compania Eurocall angajează:

Supervizor si operator call-center (limba ungara)

PROFILUL CANDIDATULUI IDEAL:

  • Cunoasterea la perfectie a limbei ungare si la un nivel mediu a limbei Ruse
  • Experienta anterioara de lucru pe un post similar este obligatorie
  • Experienta in coordonarea, controlul si organizarea unei echipe
  • Cunostinte foarte bune de MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Capacitate de corelare si sinteza a informatiilor
  • Gandire logica
  • Capacitate organizatorica
  • Capacitate decizionala si de reactie prompta
  • Atentie la detalii, acuratete, rigoare
  • Autodisciplina, autocontrol, responsabilitate
  • Capacitate de autoevaluare si evaluare obiectiva
  • Capacitate de prioritizare a task-urilor
  • Orientare catre rezultat
  • Proactivitate

RESPONSABILITATI:

  • Identifica necesitatile de instruire si sustine sesiuni de refreshment/instruire pentru angajatii departamentului
  • Se asigura de atingerea obiectivelor stabilite de Call Center
  • Propune si asigura implementarea politicilor si a procedurilor privind activitatea de Call Center
  • Asigura fluxul de informatie intre Call Center si celelalte departamente implicate in
  • activitate
  • Monitorizeaza activitatea echipei si asigura atingerea obiectivelor individuale si la nivel de echipa pentru operatorii aflati in subordine
  • Motiveaza si asigura suport constant echipei coordonate
  • Se implica activ in formarea si integrarea operatorilor nou veniti
  • Monitorizeaza activitatea zilnica a operatorilor si ofera feed-back constant privind indicatorii de performanta
  • Se implica activ in evaluarea performantelor operatorilor
  • Asigura desfasurarea procesului de evaluare si propune solutii de imbunatatire si crestere a performantelor operatorilor

Oferim salariu motivant.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть