Supervizor Consultanți Teren

Liderul național în domeniul prestării serviciilor juridice de perfectare a actelor românești "Justconsult" S.R.L, angajează persoane talentate pentru următoarele poziții:

Cerințe față de candidat:

  • Persoană energică, responsabilă, atentă la detalii.
  • Studii superioare finisate;
  • Experiență în gestionarea echipei minim un an;
  • Experiența în Marketing Offline și Promoter constituie un avantaj
  • Experiență în vânzări;
  • Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Permis Categoria B.

Responsabilități:

  • Efectuarea zilnică, săptămânală și lunară a rapoartelor privind activitatea secției de consultanți teren;
  • Gestionarea echipei de consultanți;
  • Planificarea activității echipei;
  • Elaborarea strategiei de dezvoltare a secției;
  • Deplasări cu echipa în teritoriu;
  • Inventariere și evidența materialelor publicitare.

Oferim:

  • Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei;
  • Posibilități de instruire și perfecționare profesională continuă;
  • Pachet social;
  • Bonus de performanță;
  • Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist;
  • Locul de muncă: mun. Chișinău, str. Ismail 81/1, Sectorul Centru.

E-mail: justconsult@inbox.ru
Telefon: 061137060

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть