Lider pe piața Republicii Moldova.

Din 2011 comercializăm materie primă și producem confecții metalice din INOX

(oțel inoxidabil) de calitate superioară conform necesităților clientului.

Sudor (cu argon)

Oferim:
            · Salariu atractiv
            · Loc stabil de muncă
            · Pachet social deplin
            · Program de muncă: Luni – Vineri:, Sâmbătă - zi de muncă parțială

Sediul:
            · mun. Chișinău, str. Petricani 17/3 (în apropiere de Piața 7 Km/Supraten)

Cerințe:
            · Cunoaşterea proprietăţilor materialelor, condiţiilor şi regimurilor de sudare
            · Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, fără vicii

Responsabilități:
                             · Prelucrarea, sudarea, montarea materialelor din inox (sudarea cu argon)
                             · Executarea următoarelor lucrări din metal: butoaie, mese, balustrade, etc.
                             · Organizarea şi desfăşurarea activităţii la locul de muncă

                  Expediați datele Dvs. de contact la: hr@inoxplus.md                                                                         sau                                                              apelați: 0793 40 888, 022 317 318

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через