Anuntam urmatorul post vacant:

Sudor cu argon

Despre noi: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
 Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md

Oferim:
            · Salariu atractiv
            · Loc stabil de muncă
            · Pachet social deplin
            · Program de muncă: Luni – Vineri:

Sediul:
            · mun. Chișinău, str. Petricani 17/3 (în apropiere de Piața 7 Km/Supraten)

Cerințe:
            · Cunoaşterea proprietăţilor materialelor, condiţiilor şi regimurilor de sudare inox
            · Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, fără vicii

Responsabilități:
             · Prelucrarea, sudarea, montarea materialelor din inox (sudarea cu argon)
             · Asamblarea reperelor si realizarea prin sudura de legaturi nedemontabile intre doua sau mai multe
               piese din inox, conform planurilor tehnice aferente proiectelor in derulare
             · Executarea următoarelor lucrări din inox: butoaie, mese, balustrade, etc.
             · Organizarea şi desfăşurarea activităţii la locul de muncă

      E-mail: hr@inoxplus.md

Telefon: 079 809 888

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Войти через