Su-sef (Causeni) / Шеф-повар (Каушаны)

Ești maestru în arta culinară ? Sau specialist
cu ambiții și dorință de realizare profesională?
Rețeaua de restaurante „SALAT” te invită să faci parte dintr-o
echipa dinamică, prietenoasă de profesioniliști cu posibilitatea de
dezvoltare continuă.

Destinul Dumneavoastră este a gati delicios?
Vă invităm în echipa noastră pentru postul de SU-ȘEF!

Oferim:

  • Posibilități de autorealizare și dezvoltare profesională;
  • Loc de muncă, ținând cont de reședință;
  • Echipă prietenoasă de specialişti profesionali;
  • Pachet social deplin;
  • Salariu atractiv;
  • Posibilitate de a lucra in ture 3/3.

 Cerinte:

  • Experiență profesională minim un an obligatoriu;
  • Abilitatea de gestionare a echipei;
  • Persoană organizată, resposnsabilă, ospitalieră;
  • Cunoaşterea limbii romane si ruse.
Obligațiile postului:
  • organizeaza activitatea personalului: functii, atributii, program, relatii etc.
  • organizeaza sedinte de informare cu  echipa
  • prevede sarcinile cantitative si calitative, precum si salariile angajatilor;
  • este responsabil cu tinuta si curatenia.
  • controlul total asupra procesului de preparare a bucatelor.
Principiile noaste:
  • Oamenii - sunt cei mai importanți!
  • Salutăm idei și nu ne temem de schimbări!
  • Tindem spre perfecțiune în toate!
  • Întotdeauna ținem cont de rentabilitatea companiei!
  • Obținem rezultate!
  • Investim în generațiile viitoare!
Aşteptăm CV-ul la adresa de E-mail: hrangajam111@gmail.com  cu indicarea postului la care pretindeţi.

Если Ваше призвание - изысканное и вкусное приготовление разнообразных блюд, приглашаем в нашу команду на должность ШЕФ-ПОВАРА!

Гарантируем:·
  • Возможность самореализации и профессионального роста;
  • Рабочее место, близко расположенное к месту проживания;
  • Дружный и профессиональный коллектив;
  • Полный соцпакет;
  • Достойный уровень заработной платы;
  • Посменный график работы: 3/3.
Требования:
  • Обязателен опыт работы минимум 1 год;
  • Навыки управления персоналом, командной работы;
  • Организаторские способности, ответственность, гостеприимство;
  • Знание румынского и русского языков.
Основные должностные обязанности:
  • организация деятельности персонала: обязанности, навыки, график, коммуникации и пр.;
  • организация планерок, инфомирование персонала;
  • постановка задач (качество, количество), решение вопросов по уровню з/платы персонала;
  • отвечает за порядок и чистоту на кухне, внешний вид персонала;
  • общий контроль всех процессов приготовления блюд.
Наши принципы:
  • Персонал - главная ценность компании!
  • Приветствуем новые идеи и не боимся перемен!
  • Стремимся к идеалу во всем!
  • Всегда заботимся о рентабельности компании!
  • Добиваемся результатов!
  • Инвестируем в будущие поколения!
Ждем Ваше CV на email: hrangajam111@gmail.com  с указанием желаемой должности.

E-mail: hrangajam111@gmail.com
Telefon: 069870480

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через