Compania de construcții „Horus” este în căutarea unui:

Specilist marketing si SMM

Cerințe față de candidat:
• Studii in domeniul energeticii, cunoasterea termenilor specifici.
• Experiență în gestiunea proiectelor si organizarea evenimentelor.

• Cunoașterea limbilor română și rusă.
• Cunostinte avansate in domeniul de marketing/publicitate si a promovarilr online/offline.
• Abilități excelente de comunicare și negociere.
• Exeprienta in executarea fotografiilor si lucru basic in editoare de fotografii.

Responsabilități:
• Studiul pieței și al concurenței.
• Contribuirea la implementarea planului de marketing stabilit de companie.
• Promovarea in social media, prin bloguri, postari de articole, etc.
• Crearea mesajelor, editarea comunicatelor, articolelor pentru online si offline.
• Administrarea indirecta a paginilor de web, socializare si a companiei.
• Implementarea campaniilor de marketing online.
• Coordonarea actiunilor de publicitate/advertising, externe sau outsorsing.
• Organizarea evenimentelor sau coordonarea participarii la evenimente in scopul promovarii serviciilor companiei.
• Monitorizeaza, implementarea campaniilor pe toate canalele; (SEO, Social Media, Google Ads etc).

Compania oferă:
- Salariu atractiv și motivare avantajoasă.
- Condiții foarte bune de lucru.
- Întreg pachet social.

Așteptăm CV-ul , cu indicarea postului, la adresa electronică: resurse@horus.md

E-mail: resurse@horus.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть