Te invităm sa fii parte a echipei Moldova Agroindbank!

Specialist vânzări, mun. Chişinău şi teritoriu

Responsabilităţi:

  • Identificarea şi atragerea clienţilor;
  • Vânzarea produselor şi serviciilor bancare;

Profilul candidatului:

  • studii superioare în domeniul financiar-economic - preferabil;
  • experienţă în domeniul creditar - preferabil;
  • abilităţi de vînzare;
  • capacitatea de a negocia şi a identifica necesităţile clienţilor privind produsele şi serviciile bancare;
  • orientare spre rezultat;
  • cunoaşterea limbii de stat şi a limbii ruse.

  Persoanele interesate să candideze la postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul prin e-mail: resurseumane@maib.md, cu indicarea poziţiei pentru care aplică.

 Ne vom bucura să fii parte a echipei Moldova Agroindbank.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Войти через