Creator de conținut video pentru Tik- Tok, Facebook, Instagram

Compania imobiliară Acces Imobil anunță concurs pentru suplinirea postului vacant:

Suntem în căutarea unui specialist SMM, care va gestiona promovarea brandului Acces Imobil pe platformele online

RESPONSABILITĂȚI:

  • Promovarea companiei Acces Imobil pe Facebook,Instagram,TikTok cu scopul mediatizării  brandului,
  • Crearea și implementarea planului de promovare împreună cu Directorul de Marketing,
  • Crearea continutului foto/video împreună si alături de Designerul Grafic,
  • Gestionarea paginilor pe Social Media (Facebook, Instagram,TikTok)

BENEFICII:

  • Vei face parte din cea mai performantă companie imobiliară cu cele mai bune recenzii pe piață
  • Suport continuu pentru creșterea profesională
  • Libertate în idei și în implementarea acestora
  • Oportunități de dezvoltare nu doar în domeniul de marketing
  • Salariu motivant în funcţie de experiență și rezultate

Ești interesat? Expediază-ne CV-ul la adresa electronică: hr@accesimobil.md cu specificarea postului pentru care aplici sau ne poți contacta direct la numărul de telefon: +373 788 88 450.

E-mail: hr@accesimobil.md
Telefon: +373 788 88 450

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть