Specialist Secției marketing / Специалист отдела маркетинга

BC "COMERTBANK" S.A. anunta concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Responsabilitați principale:

  • Acțiunile de promovarea produselor/serviciilor
  • Lansarea produslui nou, plan de marketing,
  • Analiza lunara a efecientei reclamei efectuate
  • Relaționare cu agențiile de publicitate și mass-media;
  • Gestionarea prezenței online (social media);
  • Gestionarea paginii web a bancii
  • Cerințe față de candidat:

Cerinţe:

  • Studii superioare (finanțe, marketing);
  • Experienţă în domeniul bancar este un avantaj;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint;
  • Cunoaşterea limbii române, ruse, engleza (mediu-avansat);
  • Persoană cu gândire deschisă, pozitivă, energică;
  • Orientare spre client şi rezultat.

Abilități:

  • capacităţi bune de analiză şi sistematizare a informaţiei;
  • abilităţi de comunicare, negociere, organizare;
  • spirit de creaţie, generator continuu de idei.
  • Начальник отдела маркетинга

Главные обязанности:

  • Продвижение банковских продуктов/услуг
  • Запуск нового продукта/услуги, маркетинговый план;
  • Мониторинг постов в социальных сетях
  • Анализ эффективности рекламных компаний
  • Взаимодействие с рекламными агентствами и СМИ
  • Мониторинг сайта Банка

Требования:

  • Высшее образование (финансы, маркетинг)
  • Опыт работы в сфере маркетинга/в банке является преимуществом
  • Продвинутые знания в MS Office, Excel, PowerPoint;
  • Знание румынского/русского языка и английского (средний – свободный)
  • Человек с открытым, позитивным мышлением, энергичный,
  • Ориентация на результат и успех
  • Умение организовывать и планировать

E-mail: secretary@comertbank.md
Telefon: 022 -839-783, 022 839-749

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через