Specialist Secția implementare, dezvoltare și exploatare sisteme informaționale

Î.S. „POŞTA MOLDOVEI”

ANGAJEAZĂ

Responsabilități:

  • asigură suportul utilizatorilor în procesul de implementare a funcționalităților noi în sistemul informatic al Întreprinderii;
  • asigură suportul utilizatorilor în procesul de exploatare a sistemului informațional al Întreprinderii;
  • implementează aplicații și asigură instruirea utilizatorilor;
  • elaborează baza metodologică (instrucțiuni, îndrumare, recomandări, etc.) ce vor asigura utilizarea corectă și eficientă a facilităților și resurselor oferite de sistemele informaționale a Întreprinderii.

Cerințe:

  • studii superioare cu profil IT
  • cunoașterea sistemelor de operare Windows desktop (configurare), aplicații Microsoft Office;
  • operarea la nivel avansat cu sistemul de evidență contabilă 1C
  • cunoștințe teoretice și practice de configurare a sistemelor de plați și servicii poștale utilizate în Întreprindere sau bancare.

Calități personale:

  • capacitate de organizare a activității
  • capacitate de autoinstruire și îmbunătățire permanentă a performanțelor personale
  • corectitudine, operativitate, onestitate și amabilitate;
  • obiectivitate, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare);
  • comportament decent; rezistență la efort și stres;
  • conduită morală și profesională desăvârșită

Beneficii:

  • program de lucru stabil;
  • oportunitate de angajare pe termen lung;
  • posibilitate de dezvoltare personală;
  • pachet social.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md, indicând funcția pentru care candidați.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

E-mail: hr@posta.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть