ICS BLUE@LINE S.R.L. companie membră a grupului multinațional Medi@trade & E@syCommunication, de 10 ani leader la Chisinău in externalizarea serviciilor, continuă să se extindă si angajează:

Specialist SAP (limba italiana)

RESPONSABILITĂŢI:
- Evidența si inregistrarea facturilor pasive, contabilitatea primara pentru companii italiene,extrase din conturi ale companiilor italiene.

CERINŢE:
- cunoașterea limbii italiene;
- studii în economie sau contabilitate;
- cunoașterea principalelor instrumente informatice ( SAP, web, office: word, excel, outlook);
- disponibilitatea pentru deplasări în Italia;
- experiența într-o poziție similară ar constitui un avantaj;

SE OFERĂ:
- Contract de muncă şi pachet social complet;
- Salariu fix + premii;
- Pregătire profesională şi suport continuu;
- Creştere profesională;
- Transport gratuit;
- Condiţii de muncă excelente.

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică: recruiting@blueline.md  , pentru programări interviu sunați la 022 588-500 sau 079108835

E-mail: recruiting@blueline.md
ADRESA NOUA: Sectorul Rascani, str. Nadejda Russo 14 (piața Alioşin)

Numere de contact: 022 588-500 sau 079108835

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть