Lucru stabil pentru cei ce pretuesc siguranta si relatiile calde in colectiv si care doresc sa-si puna in valoare experienta si abilitatile.

CasaMorosan –companie ce se ocupa cu vanzarea en-gros si cu amanuntul a rechizitelor pentru scoala si oficiu, in Republica Moldova si Romania, cu experienta de peste 20 ani pe teritoriul R. Moldova, anunta concurs pentru postul vacant de:

Specialist resurse umane - HR Manager

Compania noastra va ofera:

  • Salariu motivant + bonusuri de performanta
  • Oficiu in sectorul Ciocana
  • Grafic de lucru 8.30-17.00
  • Un colectiv tanar, prietenos si motivat
  • Instruire corporativa si participare la traininguri exterioare sponsorizate de companie
  • Posibilitatea de crestere profesionala
  • Telefon de serviciu

Veti avea urmatoarele responsabilitati:

  • Elaborarea fiselor de post a angajatilor si regulamentelor
  • Planificarea si organizarea procesului de recrutare a personalului
  • Participarea la procesul de instruire, promovare si motivare a angajatilor
  • Organizarea procesului de adaptare a noului angajat in perioada de proba

Candidatul ideal:

  • Are studii superioare
  • Experienta anterioara intr-o functie asemantoare cel putin 1 an
  • Minima experienta anterioara in lucru cu site-uri de recrutare
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa fluent
  • Cunoasterea calculatorului ca advansed user
  • Abilitati de comunicare empatica si de coordonare
  • Pasiune pentru dezvoltare personala si profesionala
  • Persoana vesela, optimista

Interviul va avea loc dupa examinarea CV-urilor.

Daca cautati un lucru stabil si visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, care iti ofera multiple oportunitati si unde iti poti pune in valoare cunostintele trimite CV-ul pe e-mail: hr@flo-master.md

E-mail: hr@flo-master.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть