“MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre principalii furnizori și parteneri ai companiei IKEA, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă

Specialist Relații Publice/ Specialist PR

Căutam un PR specialist, dornic de a-și perfecționa abilitățile și profesionalismul în diverse proiecte de comunicare.

Responsabilități cheie:

SMM

  • Redactare textelor pentru platforme Social Media;
  • Plasarea informațiilor pe rețelele sociale;
  • Acumularea de informații pentru analiza impactului pe platformele Social Media.

Mass media

  • Redactarea si transmiterea comunicatelor de presă;
  • Monitorizarea aparițiilor în mass-media;
  • Organizarea evenimentelor de PR (de al idee până la logistică eveniment).

Cerințe:

  • Abilități avansate de comunicare în limba româna;
  • Studii superioare în Științe ale Comunicării sau Jurnalism constituie avantaj;
  • Cunoașterea programelor Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere constituie avantaj;
  • Cunoștințe operare MS office;
  • Onestitate, corectitudine, responsabilitate și punctualitate;
  • Dorința și capacitatea de dezvoltare profesională continuă.

Noi oferim:

  • Oportunități de a învăța și a crește, posibilități de dezvoltare;
  • Salariu stabil;
  • Un mediu de lucru respectuos într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău.

Dacă Dvs. corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, așteptăm un CV pe adresa ina.burciu@misotextile.com     până pe data de 31.01.2019.
Indicați în subiectul mesajului denumirea funcției.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть