Specialist Recrutare

Angajăm:

Cerințe:

  • Studii superioare în psihologie/asistență socială/pedagogie constituie un avantaj;
  • Cunoștințe MS Office (Word, Excel, etc.);
  • Capacitate de recrutare și selecție personal;
  • Abilități de comunicare și relaționare;
  • Capacitate de planificare și organizare a activității;
  • Proactivitate, atenție la detalii, gândire analitică;
  • Disponibilitate pentru lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Identificarea și administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru poziții vacante;
  • Postarea anunțurilor de recrutare personal;
  • Selectarea candidaților pe baza CV-urilor;
  • Susținerea interviurilor;
  • Administrarea și actualizarea bazei de date a candidaților.

Beneficii:

  • Un pachet salarial atractiv cu posibilitatea de a lucra de acasă;
  • Un mediu de lucru plăcut (remote) și dinamic într-o companie tânără;
  • Posibilități de dezvoltare profesională și instruire constantă.

Așteptăm CV-urile dvs. la adresa de e-mail: hr.oceano.b2b@gmail.com , cu specificarea poziției pentru care aplicați.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через