Konfi angajează:

Specialist recrutare / Recrutor personal

Cerinte:

  • Studii psihologice
  • Capacitate de recrutare si selectare personal
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Capacitate de planificare si organizare a activitatii
  • Disponibilitate pentru lucru in echipa

Responsabilitati:

  • Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante
  • Postarea anunturilor de recrutare personal
  • Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor
  • Sustinerea interviurilor
  • Studierea pietei fortei de munca pentru domeniul de activitate specific firmei.
  • Administrarea si actualizarea bazei de date a candidatilor

KONFI LIDER IN RETAIL LA NIVEL
NATIONAL

Asteptam CV-urile dvs. la adresa de e-mail: hr.retailshoes@gmail.com

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через