Liderul național în domeniul prestării serviciilor juridice de perfectare a actelor românești “JustConsult”S.R.L în legătură cu majorarea echipei de consultanță profesionistă, este în căutarea unui coleg în calitate de:

Specialist reclamații și informare clienți privind stadiul perfectării actelor RO

Descrierea postului/Responsabilități:

  • Înregistrează la zi și sistematic volumul reclamațiilor parvenite din partea clienților pe numele companiei în registrul de reclamații clienți;
  • Asigură îndeplinirea și organizarea eficientă a activităților ce vizează:primirea reclamațiilor; întocmește în timp rezonabil răspunsuri la solicitări; efectuază analize complexe de rând cu conducătorii serviciilor companiei; oferă informații cu privire la stadiul perfectării actelor românești; solicit analizează solicitările clienților cu referire la stadiul de perfectare a actelor românești, oferă consultații pe marginea situațiilor de perfectare a actelor românești;
  • Asigură legătura cu clientul (extern sau intern) pe toată durata derulării procesului de analiză și rezolvare a solicitării parvenite;
  • Întocmește raportul săptămânal/lunar privind volumul serviciilor clienților privind stadiul perfectării actelor românești;
  • Participă și implică la necesitate colegii serviciilor companiei în rezolvarea unor situații dificile;
  • Se informează și informează responsabilii companiei cu datele relevante procedurii de analiză a stadiului perfectării actelor românești;
  • Alte activități specifice ocupațiunii.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare, finisate sau în curs de absolvire, în domeniul juridic;
  • Preferențial experiență de muncă minim 6 luni în domeniul juridic;
  • Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
  • Capacitate de planificare și organizare a activității;
  • Flexibilitate în comunicare și inter-relaționare;
  • Energie, dorință de a muncii;
  • Atenție la detalii, receptivitate.

Oferta:

  • Pachet salarial atractiv,la care se alătură și beneficiile non-financiare;
  • Colectiv tânăr, prietenos și profesionist;
  • Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Ismail, 81/1, Sectorul Centru;
  • Instruire și ghidare profesională în activitate de până la 6 luni, care este alcătuită din: instruire profesională continuă, inițială și la necesitate sau/și la solicitarea candidatului;
  • Posibilități reale de avansare în carieră;

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: hr@justconsult.md  ( indicând obligatoriu postul la care candidați) și noi îți garantăm legătură. Pentru informații suplimentare apelați: 061137060.

E-mail: hr@justconsult.md
Telefon: 061137060

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть