Angajăm:

Specialist procesare acte de insotire a marfii

Locaţie: Chișinău
Departament: Logistica
Oferim:
- șansa să lucrezi într-o companie internațională (130+ angajați);
- masă, băuturi, transport asigurate;
- dezvoltare profesională;
- grafic de lucru: pe ture: luni-vineri, sâmbăta/duminca zile libere.

Responsabilităţi:

  • Evidența Certificatelor de Calitate si a Certificatelor de Conformitate de la recepția în Depozit până la livrarea în piață.
  • Pregătire set Certificate de Calitate pt Clienți, conform datelor de producere ieșite din depozit.
  • Înregistrează Certificatele în program de evidența Certificate
  • Analizează Vârsta Produsului din depozit
  • Emite rapoarte
  • Responsabil de Trasabilitatea Produselor
  • Semnalează în timp util neregulile sau neclaritățile apărute către persoanele responsabile.
  • Emitere facturi.

Criterii eligibilitate:

  •  Studii medii
  • Experiența în operare PC (Excel, Word)

Abilități:

  • Orientarea spre obţinere de rezultate
  • Abilitati de organizare şi planificare
  • Abilitati de rezolvare de probleme
  • Comunicare și lucru în echipă

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line sau expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com  indicand poziția pentru care aplici.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть