IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail (reteaua proprie de magazine IMC Market), B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie internationala, Constructii si altele, anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Specialist principal direcția analiza financiara

Candidatul ideal
- Experienta relevanta in restructuarea si dezvoltarea proceselor, analizelor si raportarilor;
- Gandire structurata, capacitate de analiza macro, flexibilitate, leadership;
- Expunere la cel putin doua structuri organizationale diferite;
- Studii de profil finalizate
- Initiativa, perseverenta, atitudine pozitiva.
- Excel la nivel professional

Descrierea jobului
- Crearea, implementarea si mentinerea de noi rapoarte si proceduri de control al costurilor adaptate businessului;
- Intocmirea bugetului anual, monitorizarea acestuia si supervizarea cash-flow-ului;
- Dezvoltarea de analize financiare si rapoarte cantitative si calitative privind rezultatele financiare in raport cu bugetele si standardele industriei;
- Analiza oportunitati si proiectii financiare;
- Coordonarea auditului financiar, monitorizare KPI, raportare, identificare cauze si determinare solutii;
- Reprezentarea firmei in relatia cu bancile pentru obtinerea si mentinerea finantarilor.

Noi oferim:
- Regim de lucru 5/2, 09.00 - 18.00
- Salariu stabil
- Pachet social deplin

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică:
cadre@imc.md   sau imc.cadre@gmail.com  , indicînd poziţia pentru care aplică.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.
Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть