Specialist Marketing

Ecolux S.R.L. - companie specializată în sectorul frigorific anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Cerințe obligatorii pentru candidat
- Ai studii în domeniu și o experiență de minim 3 ani într-o poziție similară;
- Ești un bun comunicator și ai o fire creativă;
- Ai abilități de organizare, planificare și prioritizare;
- Ești o persoană atentă la detalii și orientată către rezultat;
- Cunoști limbile română, rusă; engleză este un avantaj.

Responsabilități:
- Contribuirea la elaborarea și implementarea strategiei de marketing, planificare, cât și organizarea și desfășurarea activităților de marketing;
- Elaborarea materialelor de comunicare; conceperea mesajelor; editarea comunicatelor; articolelor pentru online și offline; e-mail marketing;
- Gestionarea publicității pe toate platformele de suport media (pentru comunicare);
- Analiza, optimizarea și raportarea eficienței campaniilor publicitare;
- Realizarea materialelor aferente campaniilor de marketing;
- Gestionarea relațiilor cu furnizorii de servicii aferente promovării, comunicării, cât și monitorizarea proiectelor date în outsourcing;
- Administrarea și actualizarea conţinutului pe paginile de socializare și pe site-ul oficial al companiei;
- Organizarea sau coordonarea participării la evenimente, în scopul promovării serviciilor companiei.

Beneficii:
- Lucru într-o echipă dinamică și tânără; plină de entuziasm și energie pozitivă;
- Salariu atractiv;
- Contract de muncă stabil / pachet social inclus;
- Birou în sectorul Centru, cu stații de transport public și locuri de luat masa în apropiere;
- Perspective de realizare pe plan profesional;
- Orar: Luni - Vineri, de la 9:00 -18:00.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть