Compania AgroDoctor SRL, activînd în domeniul vînzărilor produselor de uz fitosanitar, fertilizanți și semințe, este în cautarea unei persoane creative, care se va ocupa de analiza, dezvoltarea şi gestionarea produselor destinate segmentului agrar:

Specialist marketing

Responsabilități de bază:

  • Promovarea complexă a imaginii companiei
  • Dezvoltarea și coordonarea conceptului, designul produsului, poziționarea, mesajul.
  • Controlul procesului de creare a unei publicități eficiente și utilizării acesteia
  • Cercetarea pieței, cunoașterea trendurilor în domeniu și obținerea informației suplimentare de sine stătător.
  • Elaborarea planului de activități în domeniul relațiilor publice (relaționare cu mass media, crearea materialelor de promovare și postarea lor pe pagina web, realizarea prezentărilor)
  • Monitorizarea site-ului web
  • Participarea la crearea de bannere si layout-uri web, pregătirea conținutului pentru site-uri web, media online
  • Coordonarea postărilor pe rețelele de socializare
  • Analizarea solicitărilor și aprovizionarea cu materiale publicitare necesare.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul marketing
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Experiența reușită de lucru cu poligrafia
  • Cunoașterea principiilor designului graphic (Photoshop, CorelDRAW)
  • Responsabilitate, creativitate și inițiativă, perseverență, abilități de comunicare și capacitate de a lucra în echipă.

Oferim:

  • Angajare oficială
  • Salariu stabil
  • Programul de lucru: luni-vineri
  • Posibilitatea de creștere profesională.

Persoanele interesate și care corespund cerințelor de mai sus, sunt rugate să transmită CV-ul la adresa: office@agrodoctor.md; v.bivol@agrodoctor.md

Telefon de contact: 076 755 701 VICTOR

E-mail: office@agrodoctor.md, v.bivol@agrodoctor.md
Telefon: 076 755 701

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть