Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Specialist Marketing

Despre companie:
Companie autohtonă specializată în fabricarea și comercializarea băuturilor alcoolice.

Responsabilități:
• Coordonarea si organizarea activităților/evenimentelor de marketing;
• Crearea unei imagini inovative a produsului ;
• Conceperea şi realizarea campaniilor de marketing;
• Monitorizarea pieții și a tendițelor;

Cerinte:
• Studii superioare finisate, preferabil Marketing;
• Experienta de minim un an in domeniul Marketing;
• Bune abilităţi organizaţionale;
• Creativitate, energie şi entuziasm în conceperea şi implementarea campaniilor de promovare;
• Încredere în propriile propuneri sau în evaluarea ideilor,
• Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat;
• Dorință de perfecţionare continuă.

Oferta:
• Angajare oficială;
• Salariu competitiv;
• Colectiv tânăr și prietenos;
• Perspectivă de creștere profesională și salarială;

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoarea adresă de e-mail: tv40@search4staff.com

E-mail: tv40@search4staff.com
Телефон: (022) 87 65 56

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть