Compania de microfinanțare OM "CREDIT CMB" SRL angajează:

Specialist marketing

Credit CMB este o companie de microfinanțare cu capital străin care își desfasoară activitatea în  R. Moldova deja de 5 ani reușind să atingă scopurile propuse de acționari.

Dacă esti ambitios, dinamic, ai experientă de munca în domeniul PR și Marketing și ești dispus să înveți lucruri noi și să te dezvoți odată cu compania, atunci ești candidatul ideal pentru noi.

Responsabilități de bază:

  • Dezvoltarea campaniilor de promovare noi și perfecționarea celor existente;
  • Participarea la organizarea diferitor evenimente;
  • Elaborarea și coordonarea strategiei de promovare a produsului;
  • Dezvoltarea și coordonarea conceptului/design produsului, poziționarea, mesajul etc. ;
  • Analiza pieței, implementarea noilor mecanisme pentru promovarea produsului;
  • Analiza eficacității campaniilor de promovare produselor bancare, lansate la televiziune, radio,  internet;
  • Monitorizarea site-ului web al Companiei;
  • Participarea la crearea de bannere si layout-uri web, pregătirea conținutului (atât articole, cât și știri) pentru postarea pe site-uri web și media on-line, rețele sociale;
  • Organizare de măsuri pentru dezvoltarea, producerea, aprovizionarea cu produse publicitare;
  • Monitorizarea activităților în desfășurare și pregătirea conturilor finale;
  • Cercetarea și obținerea informației suplimentare în mod individual;
  • Furnizarea informației obținute în termen scurt și restrîns.

Cerinte fața de candidat:

  • studii superioare, preferabil în domeniul marketing;
  • experiența în dominiu, preferabil  într-o companie financiară sau în mass-media;
  • cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (constituie un avantaj);
  • PC - utilizator experimentat;
  • calități personale: responsabilitate, creativitate și inițiativa, independența, perseverența, disponibilitatea de a atinge obiectivele, abilități de comunicare și capacitate de a lucra în colectiv.

Noi oferim:

  • Angajare oficială
  • Salariu  lunar decent
  • Posibilitate de creștere profesională,    oportunități deschise pentru dezvoltare personală și auto-realizare.
  • Oficiu modern și spațios
  • Program de lucru: Luni- Vineri de la 9:00 – 18:00

Ești interest de oferta noastră ? Noi deja asteptăm CV-ul tău la adresa info@credito.md

info@credito.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть