Liderul național în domeniul prestării serviciilor juridice de perfectare a actelor românești “JustConsult”S.R.L este în căutarea unui coleg în calitate de:

Specialist Marketing

Descrierea postului/Responsabilități:
- Asigură realizarea obiectivelor planului de marketig al companiei;
- Realizează diverse evenimente (2 per lună) cu tentă de promovare a serviciilor și imaginii companiei;
- Elaborează content pentru materiale informative (mape, pliante, cărți de vizită, newsletter, broșuri, banere).
- Planifică, coordonează, organizează activitatea de aprovizionare a serviciului marketing cu materialele promoționale tipărite din partea furnizorilor contractați;
- Colaborează cu specialiștii de design la realizarea materialelor publicitare: pliante; cărți de vizită; carduri; broșuri; afișe; anunțuri publicitare; bannere online/offline și etc;
- Participă la crearea contentului pe rețelele de socializare (facebook, instagram, odnoklasniki);
- Elaborează media kit-uri, articole, interviuri ale directorului în sursele de informare în masă (reviste, pagini web, etc.);
- Alte sarcini aferente postului.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare finisate de profil: economic, specializarea - marketing, PR, comunicare și altele de relevanță;
- Vechime în muncă în calitate de specialist marketing, promouter și altele de relevanță minim- 6 luni;
- Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
- Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză - nivel începător constituie un avantaj;
- Persoană organizată, energică, responsabilă, optimistă.

Oferta:
Pachet salarial atractiv, la care se alătură și beneficiile non-financiare;
- Colectiv tânăr, prietenos și profesionist;
- Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Ismail, 81/1, Sectorul Centru;
- Posibilități reale de avansare în carieră;

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: hr@justconsult.md  (indicând obligatoriu postul la care candidați) și noi îți garantăm legătură. Pentru informații suplimentare apelați: 061137060.

E-mail: hr@justconsult.md

Telefon: 061137060

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть